Положення про ГПД

Положення про групу продовженого дня у загальноосвітніх навчальних закладах. Положення встановлює порядок комплектування, роботу в ГПД. Тут ви знайдете відомості про мету та завдання груп продовженого дня, порядок відкриття, комплектацію та наповнюваність групи, організацію діяльності групи та побуту учнів, а також права та обов’язки усіх учасників навчально-виховного процесу. 
Положення розроблено відповідно до Законів України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", "Положення про загальноосвітній навчальний заклад" та ін. нормативно-правових актів. 
Метою створення групи продовженого дня є створення цілісної системи, що забезпечує соціальний захист учнів та оптимальні умови для учнів початкової та основної ланок загальноосвітніх навчальних закладів  відповідно до їх вікових та індивідуальних здібностей, рівня актуального розвитку.
В групі продовженого дня поєднується рухова активність учнів на повітрі (прогулянка, рухливі чи спортивні ігри, навчально-дослідна робота на пришкільних ділянках) до початку самопідготовки за їх участю, у позанавчальних заходах – після самопідготовки.

Скачати статтю можна в розділі   Каталог статей сайту

Останнє оновлення (П'ятниця, 08 жовтня 2010, 03:01)

 

Навігація сайту

Головна Нормативні документи Нормативні документи Положення про ГПД
http://vihovatel.com.ua/plugins/library/